Догляд за руками і ногами для чоловіків

Манікюр – така ж важлива складова стилю для чоловіків, як і здорові, сяючі білизною зуби, чисте волосся і свіжий аромат, що виходить від тіла. «Робочі» руки вже не вважаються приводом для гордості. Навпаки, повагу заслуговує той, хто, навіть виконуючи чорнову роботу, намагається виглядати ефектно.

Що дає чоловікам догляд за руками?

Це показник вашої успішності і достатку. Відсутність задирок і бруду під нігтями можна порівняти з наявністю в руках ключів від дорогого авто. Це турбота про оточуючих. Було б вам приємно вітатися з людиною, яка не дотримується особистої гігієни? А тепер уявіть, які почуття буде відчувати дівчина, коли її обіймають такою рукою …

Це внесок в свою душевну гармонію. Бездоганна зовнішність додає впевненості в собі і своїх вчинках.

Як зміняться ваші руки?

Майстер видалить задирки, бруд, ороговілі клітини, прибере кутикулу, скоректує форму нігтів, відполірує їх поверхню, виконає масаж кистей рук, зволожить і пом”якшить шкіру за допомогою професійної косметики.

Педикюр

Догляд за ногами чоловіків виконують за тим же принципом. При цьому майстер приділить увагу всій ступні. Це дозволить позбутися від бруду, грубої шкіри, натоптишів і мозолів. Майстер акуратно прибере старі омертвілі клітини, які надають ногам неестетичний вигляд, і ваші п”яти і подушечки пальців знову будуть приємними як візуально, так і на дотик.