5 TOP причин спробувати HydraFacial

Фахівці мережі медичних SPA Bella Santé (США) розповідають про головні переваги процедури HydraFacial MD® для вашої шкіри!

HydraFacial MD® – одна з найсучасніших омолоджуючих процедур (при цьому не використовується лазер), доступних в наш час. HydraFacial MD® очищає, зволожує і піклується про вашу шкіру, надаючи антиоксидантний захист. І все це в рамках одного сеансу!

Звичні SPA-процедури хороші, якщо ви хочете поліпшити тон шкіри, але іноді нам необхідно щось більше, ніж просто доглядова процедура.

Якщо ви ще не пробували HydraFacial MD®, ми підготували ТОП-5 аргументів «ЗА»!

1. Вона індивідуальна

Косметолог зможе підібрати сироватки і одноразові насадки з урахуванням особливостей вашої шкіри. Суха шкіра буде насичена зволожуючими сироватками, в той час як жирна отримає м”яке, але ретельне і глибоке очищення.

2. Вона швидка

Процедура займає від 30-ти хвилин. А це означає, що ви встигнете пройти її протягом робочого дня. І ще залишиться час для обіду!

Результат буде помітний відразу. Після процедури шкіра може злегка порозовіти (це індивідуальна реакція), але цей ефект триває не більше години. Що важливо, відразу ж після процедури ви зможете нанести макіяж!

3. Вона допомагає позбутися від маленьких проблем до того, як вони стануть великими

Зморшки, тьмяний колір шкіри і забруднені пори досить легко помітити з першого погляду. І якщо нічого не робити, вони грунтовно залишуться на вашій шкірі.

Регулярна ексфоліація, очищення і насичення шкіри активними сироватками – ось рішення, яке потрібно вам!

4. Вона дарує чудові відчуття

HydraFacial MD® – одна з найделікатніших процедур, які ви можете спробувати! У той же час вона дуже ефективна.

Ідеальне поєднання знайдено!

Чи готові спробувати щось нове?

5. Вона результативна

HydraFacial MD® – кращий спосіб досягти бажаного результату. На відміну від багатьох інших процедур, ви побачите, як змінилася ваша шкіра вже після першого сеансу.

Для досягнення найкращого результату і вирішення специфічних завдань (лікування гіперпігментації і акне, омолодження шкіри) необхідно провести серію з 3-6 процедур з інтервалом в 1-2 тижні.