Львів чи Трускавець? Що обрати?

Краще поїду до Львова, зроблю лазерну епіляцію там, це ж все таки Львів!

Впевнені, що багато хто так думав, а може хтось і досі так думає, що у великих містах зокрема таких як Львів все краще, і спеціалісти і обладнання і сервіс. Та ми хочемо розвіяти деякі міфи! В маленьких містах, зокрема таких як Трускавець, є також обладнання та спеціалісти яким би позаздрили багато косметологічних салонів.

Сьогодні розкажемо Вам який апарат для лазерної епіляції використовується у нас.

Ми довго думали, порівнювали характеристи, перевіряли та радилися з експертами та все ж таки ми його знайшли!

І зараз з гордістю можемо сказати, ми зробили правильний вибір!

General Project fast diode італійський діодний лазер нового покоління, придбаний нами в грудні 2018 року, в офіційного представника GP в Україні компанії Cosmotrade (Космотрейд). Одною з головних переваг цього апарату є потужність, General Project  має потужність 600 Вт і досягає 12 імпульсів в секунду, сканування настільки швидке, що дозволяє досягати максимальних результатів за дуже короткий час. Ще однією перевагою є система охолодження останнього покоління, яка швидко розсіює тепло, тим самим забезпечує комфорт під час процедури!

Наш лазер це доказ того, що лазерна епіляція може бути комфортною та за розумною ціною! І не треба нікуди їхати!

Вже сотні жінок з довколишніх міст та сіл, на собі відчули переваги даного апарату!

Ми прагнемо йти в ногу з часом, і намагаємося забезпечити Вас бездоганним сервіс та сучасним обладнанням!

Бажаєте переконатися як ми працюємо? Ми готові! Всім хто жодного разу не проходив у нас процедуру лазерної епіляції даруємо знижку 50% на перше відвідування!

Впевнені що Ви оціните всі переваги від відвідин нашого центру, і більше не потрібно нікуди їхати, а до Львова будете їздити лише на каву