HydraFacial і балет? Дуже правильний дует!

Кому з нас не хотілося дізнатися секрети краси балерин? Таких жіночних, витончених, повітряних і прекрасних вічно юних жінок? Виявляється, балерини також люблять HydraFacial®.

У рубриці «Self-Made» порталу Beauty.Ua свої секрети краси відкрила прима-балерина Національної опери України і популярна Instagram-персона Катерина Кухар.

“Балет – це мистецтво естетичне, зовнішній вигляд артиста – це 50% успіху. Грим на обличчі і яскраве світло софітів негативно впливають на шкіру, призводять до закупорки пор і, одночасно, сушать шкіру, тому я намагаюся регулярно застосовувати очищаючі процедури, а після – якісно зволожувати шкіру.

Я приділяю особливу увагу догляду за шкірою обличчя. Мій повсякденний догляд складається з очищення, тонізації, зволоження та живлення. Люблю тонізувати шкіру кубиками льоду, роблю різні маски і пілінги, застосовую сироватки на основі гіалуронової кислоти.

Відвідування косметолога – моє улюблене заняття. Це як міні-курорт для обличчя і тіла! Я обожнюю масажі обличчя та карбоксітерапію. Регулярно роблю HydraFacial® – глибоке очищення і зволоження шкіри! Це дуже приємна процедура, яку люблять голлівудські зірки і я”.

За матеріалами: beauty.ua (стаття 1, стаття 2) та