Апаратна косметологія

Повернути молодість і зберегти красу сьогодні допомагає велика кількість новітніх апаратів. Велика частина з них впевнено може замінити операційні методики. Апаратна косметологія легко справляється з такими проблемами, як зморшки, пігментація, шкірні висипання, дефекти, зміна кольору шкіри і так далі. Сучасні апарати дозволяють виконувати процедури з мінімальним ступенем травмування шкірного покриву, але при цьому з високою ефективністю.

Плюси і мінуси апаратної косметології

Вплив на стан шкіри за допомогою різних апаратів має масу переваг:

Усунення будь-яких косметичних дефектів.

Видимість результату вже після першого сеансу.

Можливість поєднувати відразу кілька типів апаратного впливу.

Підвищення чутливості і сприйнятливості шкіри до косметичних засобів.

Можливість вибору методик виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Що стосується мінусів, то вони полягають тільки в наявності деяких протипоказань для виконання процедур. У кожної методики вони свої. З цієї причини фахівці центру здоров”я «Strekoza» приділяють особливу увагу консультації для виключення всіх можливих протипоказань до тієї чи іншої процедури, що дозволяє згодом уникнути негативних реакцій.

Кому показана апаратна методика?

У центрі здоров”я «Strekoza» завдяки широкому асортименту обладнання вдається вирішувати такі проблеми:

Вікові зміни.

Висипання і рубці.

Судинні патології.

Пігментація і зміна кольору шкіри.

Небажані волосся на обличчі і тілі.

Шрами після травм і операцій.

Це не весь список проблем, з якими слід звертатися до косметологів. Сучасні методики дозволяють вирішувати практично будь-які питання, що стосуються поліпшення стану шкіри без операцій і серйозних втручань.

Процедури безпечні, а їх ефективність безпосередньо залежить від досвіду фахівця. Саме тому ми радить ретельно підійти до питання вибору клініки чи косметологічного центру. У центрі здоров”я «Strekoza» використовується тільки сертифіковане обладнання, а всі фахівці пройшли відповідне навчання.