Ефективний нехірургічний ліфтинг обличчя в центрі здоровя Стрекоза

Сьогодні стати молодше на декілька років за 60 хвилин може кожен, хто стежить за новинками косметології і вибирає інноваційні рішення. Відновлення запалих щік, “поплив” овалу, підняття куточків рота, усунення гусячих лапок – все це можливо за допомогою ін”єкційному методу з впровадженням інноваційного препарату Radiesse.

Волюмайзер Radiesse™ (Радіес) – унікальний дермальний філлер на основі гідроксиапатиту кальцію, що забезпечує безопераційний ліфтинг обличчя і довготривалу корекцію зморшок від тепер у центрі здоров”я “Стрекоза”.

Він працює як наповнювач і стимулює процес вироблення власного колагену. На відміну від філерів з гіалуроновою кислотою, Radiesse™ (Радіес) забезпечує корекцію не на 4-9 місяців, а на 12-15 і довше. До складу унікального дермального наповнювача Радіесс входить 30% мікросфер гідроксиапатиту кальцію і 70% гелю-носія, тому препарат володіє 100% біосумісністю. Відразу після введення заповнюється відсутній об”єм і розгладжуються зморшки. Через 2-3 тижні мікросфери кальцію стимулюють вироблення нового колагену, завдяки чому ефект зберігається на такий тривалий час.

БЕЗПЕКА

Radiesse – один з найбільш вивчених і найбезпечніших дермальних філерів, доступних на ринку.

FDA (Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) схвалило препарат як повністю безпечний (GRAS). Radiesse зареєстрований в 2011 році.

СЕРТИФІКАТ МОЗ УКРАЇНИ У 2011 РОЦІ

Більше 200 клінічних досліджень і наукових публікацій

Клінічні дані про більш ніж 4000 пацієнтах по всьому світу

Відмінна переносимість, клінічно доведена безпеку і довгострокова ефективність

90% задоволених пацієнтів після 12 місяців з моменту проведення процедур

Довіра по всьому світу – 5 мільйонів шприців продано (станом на 01.01.2015)

Не викликає побічних ефектів.

Згідно з даними досліджень, на цей момент не зафіксовано будь-яких реакцій або відторгнення філлера Radiesse. Також не зареєстровано ні утворення гранульом, ні розвиток важких інфекцій в перебігу всього періоду спостереження, що тривав 39 місяців.

Гель з часом повністю розсмоктується, а мікросфери CaHA залишаються в місці ін”єкції і не мігрують. Інкапсуляції введеного матеріалу не спостерігається.

CaHA є біосумісним матеріалом і формує добре диференційований матрікс, ідентичний навколишніх тканин.

Присутність CaHA не викликає реакції з боку прилеглих тканин.

Місце розташування імпланту залишається м”яким і пластичним, схожим з навколишніми тканинами, без ознак кальцифікації або окостеніння.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

зморшки маріонетки і носогубні складки;

в”ялість шкіри кистей рук;

недостатність об”єму зони підборіддя і скул;

нечіткість овалу обличчя.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ RADIESSE:

100% біосумісність. У складі препарату немає компонентів тваринного походження, що зводить до мінімуму можливість алергічних реакцій.

Володіє водовідштовхувальними властивостями, що допомагає позбутися від брилів, чого не можна домогтися при введенні в нижню частину обличчя, наприклад, гіалуронової кислоти.

Стимулює вироблення власного колагену, який створює ефект оксамитової шкіри і неперевершеного ліфтингу. Саме завдяки неоколлагенезу дія препарату триває 15 і більше місяців.

Великою перевагою є також те, що препарат вводиться за допомогою канюлі. Канюля – це медична гнучка трубка з заокругленим кінцем, через яку вводять препарати. На відміну від голки, яка за рахунок гострого наконечника “рве” тканина і може травмувати судини і нервові волокна в зоні введення, канюля дозволяє м”яко “розсовувати” тканини і огинати, наприклад, такі “перешкоди” як судини, не травмуючи їх. Період реабілітації з відомими раніше набряками і синцями після канюлі практично відсутній, так як тканини зберігають свою цілісність.

Протипоказання:

вагітність і період лактації;

онкологічні захворювання;

епілепсія;

аутоімунні захворювання;

захворювання крові;

цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;

запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;

раніше введенні не біодеградуючі ін”єкційні імплантати в зоні проведення процедури;

захворювання шкіри в місці передбачуваної ін”єкції;

алергічні реакції на будь-який з компонентів препарату;

схильність до утворення келоїдних рубців.

ПІДГОТОВКА:

Особливої підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дня до процедури: утриматися від вживання алкогольних напоїв; виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.);

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ:

2 тижні після процедури не можна відвідувати сауни, лазні, приймати гарячі ванни;

7 днів після процедури обмежити фізичну дію на область проведення процедури.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Відноситься до ряду одноразових процедур. Радіесс забезпечує корекцію на 14-15 місяців і довше.

ВАЖЛИВО! Необхідно знати, що корекцію зморшок препаратом Радіес має право проводити тільки лікар, який пройшов навчання і отримав сертифікат, що дає йому право використовувати його в практиці.