SCULPTBODY- комплекс процедур для корекції фігури

SCULPTBODY – ексклюзивний комплекс процедур, створений спеціально для роботи з внутрішньою поверхнею стегон, живота та обвисанням шкіри на руках. Комбінація двох найбільш ефективних методик сучасності – RF ліполізу Exilis і моделювання тіла за допомогою вакуумно-роликового LPG масажу дозволяє досягти приголомшливих результатів в боротьбі з жировими відкладеннями, в”ялістю і провисанням тканин.

RF ліполіз Exilis – сучасний апаратний метод неінвазивної корекції фігури. В основі його лежить комбіноване застосування радіочастоти і ультразвуку, які підсилюють дію один одного. Завдяки такому поєднанню фізичних властивостей вдається домогтися не тільки руйнування жирових відкладень, а й підтяжки шкіри в цих зонах. Уже багато років Exilis є одним з найбільш сучасних апаратів для корекції фігури в США, і заслужив популярність серед безлічі пацієнтів. Ось чому неінвазивна безопераційна ліпосакція в Трускавці в Центрі здоров”я “Стрекоза” за допомогою апарату такого класу – ексклюзивна послуга.

LPG масаж. Суть даної методики масажу, який також називають вакуумно-роликовим і антицелюлітний масажем, полягає в механічному розминанні шкірної складки, захоплюваної моторизованими роллерами і утримуваної за рахунок вакуумноїаспірації. Рівень захоплення і сила аспірації на апаратах останнього покоління (а саме такий представлений в нашому центріі) регулюються під час процедури, індивідуально для кожного клієнта, залежно від тургору шкіри і товщини шкірної складки.

І хоча сама процедура відчувається пацієнтами лише як дбайливий, антицеллюлітний масаж, ефект від неї перевершує всі очікування. В результаті відбувається видима корекція контурів тіла, поверхня шкіри помітно вирівнюється і розгладжується, підвищується її пружність і еластичність.

Синергетичний ефект двох інноваційних процедур, реалізований в комплексі SCULPTBODY дає приголомшливі, ні з чим не порівнянні результати: жирові складки скорочуються на 20-40% (за курс процедур), а об”єми оброблюваної області зменшуються на очах.

Програма SCULPTBODY дозволяє за короткий час і з високою ефективністю позбутися жирових відкладень й надати тілу пружності та красивого рельєфу!