Моделюємо бажане V-подібне витончене обличчя

Моделювання обличчя являє собою цілий комплекс процедур. Для того, щоб відновити молодий овал, надати обличчю V-подібну форму, необхідно “полегшити” нижню третину обличчя і додати трохи об”єму в область скул. Ми приберемо ваше “друге підборіддя”  за допомогою препарату MesoSculpt – єдиний препарат на ринку, який ефективно і безпечно регулює всі процеси, що відбуваються в жировій тканині, ефективно приводячи до тривалого зменшення її об”єму. Унікальний склад LipoBlock XP2 – не руйнує жирову клітину, на відміну від відомих ліполітіків. Дія відбувається за рахунок модифікації (регуляції і контролю) всіх основних процесів життєдіяльності жирової тканини: блокується поява нових жирових клітин і припиняється збільшення їх в розмірах, а також активуються процеси ефективного зменшення жирової тканини в розмірах без руйнування!

Потім в справу вступають препарати TEOSYAL RHA на основі високоякісної гіалуронової кислоти, вироблений швейцарською лабораторією TEOXANE, призначений для використання в естетичній косметології або препарати StylAge (досконала лінійка інєкційних преміум препаратів від Vivacy Laboratoires, Франція)

Це нове покоління філерів на основі гіалуронової кислоти, що дають чудовий тривалий результат і природний, красивий об”єм – вони заповнюють зморшки і складки, покращують овал обличчя і забезпечують ліфтінг шкіри.

Якщо ми Вас зацікавили, записуйтесь на консультацію до нашого лікаря дерматокосметолога, ми допоможемо підкреслити Вашу красу! Тел. для запису 0671747868