REJURAN Boosters – сучасне покоління полінуклеотидів.

Забезпечують універсальне оновлення шкіри всім. Діють у шарі епідермісу, відновлюючи клітини шкіри, синтезуючи колаген та гіалуронову кислоту.

REJURAN Tone-up Boosters – містить високу концентрацію c-PDRN®, що посилює ефект основного догляду за шкірою. Дозволяє не маскувати пігментні плями косметикою, а отримати сяючу, зволожену шкіру з рівним тоном та правильним балансом усіх поживних речовин.

REJURAN Skin Booster – для живлення та повернення сяйва тьмяної, втомленої шкіри.
Освітлює шкіру та посилює її захисний бар’єр

Skin booster REJURAN призначений для відновлення якості втомленої, тьмяної, зневодненої шкіри. Здорова шкіра в реаліях – це завжди результат інтенсивного професійного догляду. Адже сьогодні зберегти шкіру від руйнування клітин клітин зовнішніми факторами (екологія, харчування, стреси, режим сну, мільярди бактерій та інфекцій) буквально неможливо.

Гіалуронова кислота, що входить до складу, сприяє ефективному зволоженню шкіри. Зменшує кількість вільних радикалів, що призводять до старіння шкіри, та захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

Skin booster забезпечує універсальне поновлення шкіри для всіх. Бустер діє у шарі епідермісу, відновлюючи клітини шкіри, синтезуючи колаген та гіалуронову кислоту.

Результат Skin booster – це сяйво шкіри. Як у insta-масках тільки насправді!

c-PDRN – активатор відновлення шкіри
гіалуронова кислота сприяє ефективному зволоженню шкіри
комплекс 4х амінокислот (Гліцин, L-пролін, L-лейцин, L-лізин)