Що для Вас важливо при виборі – де зробити манікюр? ЦІНА ЧИ БЕЗПЕКА?

Чи задумувалися ви коли-небудь про інструмент ВАШОГО майстра манікюру, особливо це стосується тих хто й досі надає перевагу майстрам які приймають клієнтів в себе вдома.

Чому ми не жаліємо грошей на брендові речі, стильні телефони та дорогі ресторани, а намагаємося знайти де дешевше зробити манікюр. Ви можете сказати, що Вам подобається цей майстер і її професійність, але чи є вона професіоналом коли приймає клієнтів “на дому”? Чи зустрічали Ви колись стоматолога чи хірурга який приймає і проводить якісь маніпуляції в себе вдома? Ми впевнені що ні. Тому що для всіх маніпуляцій від яких залежить Ваше здоров”я, а манікюр чи педікюр тому не виключення, повинно бути спеціальне місце, чи це салон краси, чи манікюрна студія, чи косметологічна клініка, але ніяк не власна домівка!

Хоча нажаль і в деяких салонах краси чи манікюрних студіях не всі майстри манікюру дотримуються належної дезінфекції та стерелізації манікюрного інструментарію, дедалі частіше забувають про такі важливі речі як стерильність інструменту, яка є обов”язковою умовою для безпечної роботи. Намагаючись знизити собівартість процедури, майстри замінюють стерилізацію протиранням інструменту спиртом, зприскуванням дезрозчином, або просто промивають під проточною водою.

Але ж для належної дезінфекції і стерелізації майстер манікюру повинен зробити чи мало кроків, а власник закладу затратити не малу суму грошей, щоб забезпечити всім необхідним і зробити дану процедуру якомого безпечнішою як для клієнта так і для майстра. Адже манікюр має бути не тільки красивим, а й безпечним!

Зараз ми розкажемо як проводиться обробка і стерелізація манікюрного інструменту в нашому центрі, а Ви вже самостійно робіть вибір, чи варто змінити майстра чи салон?

У нас даний етап складається з декількох пунктів, а саме:

1. Дезінфекція

2. Очищення інструменту

3. Стерилізація

4. Зберігання інструменту

Дезінфекція. Після закінчення процедури, весь інструмент, який використовувався в роботі, занурюється в дезінфікуючий розчин, в розкритому або розібраному вигляді. При цьому всі прилади повинні бути повністю покриті розчином. Час експозиції (витримки інструменту в розчині) для кожного дезінфектора індивідуально, і вказується виробником. В середньому від 15 до 30 хвилин, і залежить від концентрації розчину.

Очищення інструменту від забруднень виконується під проточною водою за допомогою щітки.

Після дезінфекції і очищення всі інструменти фасуємо в крафт пакети, і переходимо до етапу стерелізації.

Стерилізація. Для даної процедури ми використовуємо сухожарову шафу. Стерилізація гарячим повітрям, розігрітим до 180-200°C; Стерилізації підлягає тільки продезінфікований, очищений і висушений інструмент. Який стерилізується тільки під впливом температури.

Що стосується стерилізації пилок… загалом, можлива тільки їх дезінфекція, тому в нашому центрі ми використовуємо одноразові пилочки та бафи.

Зберігання. Після дезінфекції, очищення і стерилізації, весь інструмент ми зберігаємо в ультрафіолетовому стерилізаторі.

Ну от і все! Сподіваємось, наша стаття допоможе Вам прийняти правильне рішення щодо вибору майстра і салону!